B2B

B2B, to wbrew powszechnym opiniom, najlepsza forma współpracy z zagranicznym kontrahentem.

Jeśli pracowałeś na etacie i pojawił się pomysł lub propozycja by współpracować ze zleceniodawcą z zagranicy, jeśli pracowałeś za granicą ale chcesz wrócić do kraju i pracować zdalnie - nie zwlekaj.

Jeśli obawiasz się jak to będzie? Chcesz rozważyć działalność gospodarczą B2B ale przy okazji dowiedzieć się czym będzie się to różniło od pracy na etacie?
Zadzwoń - dowiedz się wszystkiego, wybierz formę współpracy z zagranicznym pracodawcą i pracuj.

Podpowiemy jaka forma będzie najlepsza finansowo (B2B czy etat). Podpowiemy jak krok po kroku to zrobić. Pomożemy na każdym etapie podejmowanych działań.

Oferujemy współpracę wszystkim osobom, które chcą pracować dla zagranicznego pracodawcy.

  • podpowiemy jaka forma współpracy będzie najlepsza i dlaczego
  • specjalizujemy się w rozliczaniu sprzedaży usług za granicę
  • dla prawidłowości rozliczeń sami tłumaczymy zawierane umowy B2B i inne dokumenty napisane w obcych językach
  • biegle poruszamy się w kwestii transakcji PayPal, PayU, kryptowalutach, transferach przez banki zagraniczne, Revolut, WISE, itp.
  • kontaktujemy się z Waszymi kontrahentami zagranicznymi w obcym języku jeśli sobie tego życzycie

Cechuje nas również duża znajomość sposobu funkcjonowania rynku usług freelance, facebook marketing, SEO, web design, programowania i wielu innych pokrewnych, co ułatwia nam poruszanie się w Państwa dziedzinach działalności.

B2B

Jeśli zapadnie taka decyzja działalność gospodarczą zakładamy wspólnie, on-line. W trakcie kontaktu za pomocą Google Meet wybierzemy najlepszą formę opodatkowania, omówimy zasady współpracy oraz wszystkie inne niezbędne kwestie.

Wypełnimy wspólnie wpis na biznes.gov.pl by założyć działalność.

B2BZapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, zainteresowanych najwyższym poziomem usług. Nasza oferta cenowa nie jest najniższa. W zamian dajemy wysoką jakość, satysfakcję ze sposobu obsługi i gwarancję stabilnego niezmiennego personelu księgowego.

Kliknij poniżej i skontaktuj się z nami: