Biuro Rachunkowe Malinowska & Wiszenko

W 1991 roku Jadwiga Malinowska rozpoczęła działalność zakładając jedno z pierwszych Biur Rachunkowych w Białymstoku. Jednostka szybko stała się firmą rodzinną. Dwa lata później w 1993 roku dołączyła do niej córka Elżbieta Wiszenko i syn Jarosław Malinowski. Dzięki rozpoczętej współpracy powstał oddział Biura Rachunkowego Malinowska & Wiszenko w Piotrkowie Trybunalskim. Do dziś obie jednostki działają na zasadzie firmy rodzinnej ściśle ze sobą współpracując.

W kolejnych latach do pracowników Biura Malinowska & Wiszenko dołączyło pokolenie trzecie - wnuków. Marta Wiszenko i jej brat Tomasz Wiszenko po ukończeniu dedykowanych rodzinnej firmie studiów również dołączyli do grona pracujących dla Biura osób. Pozostając w ścisłym gronie rodzinnym, od lat wzajemnie wspieramy się wiedzą i doświadczeniem by świadczyć Tobie usługi najwyższej jakości. U nas spotkasz się z naprawdę indywidualnym podejściem.

Systematycznie wdrażamy nowoczesne rozwiązania by podnieść jakość oferowanych przez nas usług. Naszym celem jest Twoja satysfakcja na każdym etapie współpracy. Twoje zadowolenie to dla nas wyznacznik jakości.

Rozmawiamy w języku:

Angielskim

Hiszpańskim

Zapraszamy serdecznie do współpracy,

4 osoby MTKA 2022 50p

Tomasz Wiszenko

CEO, certyfikowany księgowy

Tomasz Wiszenko 2022 poważny CUT 30%

Marta Wiszenko CEO

CEO, certyfikowany księgowy

Marta Wiszenko 2022 CUT 40%

Agnieszka Sawicka

specejalista księgowości

Agnieszka Sawicka 2022 CUT 40%

Karolina Pieczko

specejalista księgowości

Karolina Pieczko 2022 CUT 40%

Nasze certyfikaty zawodowe