Szanowni Państwo. Pomimo brytyjskiej flagi w tle ta informacja skierowana jest do wszystkich Polaków pracujących za granicą.

Tak jak wcześniej zapowiadaliśmy mamy dla was gotowe, kompletne kompendium dotyczące tego w jaki sposób formalnie udowadniać przed polskim urzędem skarbowym gdzie znajduje się Państwa centrum interesów życiowych. Opisaliśmy zrozumiałym językiem jak prawdopodobnie będzie wyglądało podejście urzędów skarbowych w Polsce w przypadku osób żyjących i pracujących za granicą. Informujemy jak na decyzje urzędów odpowiadać. Dowiecie się co już dziś możecie zrobić by spróbować zawczasu udowodnić, że Wasz ośrodek życia jest poza Polską. Otrzymacie również komplet dokumentów wraz z instrukcją co z nimi należy zrobić.

Przygotowane przez nas kompendium zostanie do Państwa przesłane w formie e-mail wraz z załącznikami. Jest to proste narzędzie, którego użycie nie nastręcza trudności. Ten niewielki wydatek zwróci się bardzo szybko. Pomoże uniknąć czasochłonnych kontaktów z urzędem skarbowym, niepotrzebnych wycieczek do Polski a w ostateczności pozwoli nie zapłacić podatku w Polsce.

Jak zgłosić się po kompendium. Zapraszamy do naszego Sklepu z usługami Tam dokonacie szybkiego przelewu korzystając z:

Można również dokonać zwykłego przelewu w kwocie 299 zł na dane:

Biuro Rachunkowe MW s.c. M.Wiszenko T.Wiszenko ul. Broniewskiego 4 lok. 221, 15-748 Białystok

IBAN: PL 36 1050 1823 1000 0092 4189 5110
SWIFT: INGBPLPW

Zapewniamy również 100% satysfakcji i gwarantowany zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni - dlatego niczym Państwo nie ryzykujecie.

Zapraszam Państwa do skorzystania z naszej oferty na kompendium. Wierzę, że pozwoli ono Państwu przejść przez niekorzystne zmiany podatkowe bez zbędnego stresu. Osoby, które do tej pory skorzystały z tej wiedzy śpią spokojniej wiedząc jak postępować w zmieniającej się rzeczywistości podatkowej.

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Tomasz Wiszenko