Księgowość Białystok

U nas płacisz jedną, miesięczną, niską stawkę! Przyjdź, przekonaj się. Zapraszamy!

Doradzamy

Biuro Rachunkowe Malinowska & Wiszenko to od 1991 roku najlepsze rozwiązanie w zakresie księgowości dla Twojej działalności gospodarczej. Biuro Rachunkowe obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami państwowymi. Pozwala nam to efektywnie reprezentować naszych klientów we wszelkiego rodzaju sprawach urzędowych. Fachowa księgowość połączona z doskonałą znajomością lokalnego systemu obsługi podmiotów gospodarczych to atuty, które nas wyróżniają. Nasza lokalizacja niespełna 2 minuty drogi od centrum miasta Białegostoku idealnie wpasuje się w napięty grafik przedsiębiorcy.

Księgowość Białystok, Warszawa, Gdańsk, Piotrków Trybunalski działamy na terenie całego kraju.

Jesteśmy w stanie prowadzić nawet najbardziej nietypowe działania związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą.

Księgowość w naszym Biurze prowadzimy na profesjonalnych systemach księgowo-kadrowych i kalkulacyjnych.

Rozliczamy podatki ze wszystkich krajów UE

oraz innych krajów niebędącymi członkami UE (np. USA i Kanada)

Biuro Rachunkowe Malinowska & Wiszenko obsługuje w pełnym zakresie małe i średnie firmy. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę finansowo-księgową i kadrową działalności. Doświadczenie w zakresie księgowości systematycznie zbierane od 1991 roku pozwala nam profesjonalnie prowadzić księgowość każdej Firmy oraz efektywnie reprezentować naszych kontrahentów przed instytucjami państwowymi. . Już na etapie powstania idei o założeniu własnej działalności zgłoś się do naszego Biura Rachunkowego. BEZPŁATNIE pomożemy zarejestrować Twoją firmę. BEZPŁATNIE przygotujemy wszystkie potrzebne w księgowości dokumenty i załatwimy wszelkie formalności. NIEODPŁATNIE przygotujemy Cię do prowadzenia Twojej firmy od strony formalnej. Podpowiemy jakie działania podejmować by nie ponosić nie potrzebnych kosztów oraz jakie koszty warto generować. Doradzimy czego się wystrzegać i o czym koniecznie pamiętać by uniknąć czasochłonnych urzędowych problemów. Roczne rozliczenie podatku dochodowego Twojej firmy zrobimy BEZPŁATNIE.