Moje uszanowanie drodzy przyszli kontrahenci. Dziś chciałbym zaproponować współpracę wszystkim freelancerom, osobom pracującym na własny rachunek, wystawiającym faktury za wykonane usługi do USA, Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej ale także do Chin, Indonezji, Hong Kongu czy Cypru. Nie wykluczamy tu oczywiście, również rodzimych, polskich faktur.

Od wielu lat specjalizujemy się w rozliczaniu sprzedaży usług za granicę. Na własne potrzeby, dla prawidłowości księgowań, potrafimy czytać i tłumaczyć zawierane umowy i wszelkie dokumenty w obcych językach. Operujemy biegle w dokumentacji finansowej od środków pieniężnych przekazywanych w formie PayPal, PayU, transferach przez banki zagraniczne czy płatnościach w krypto walutach.
Na Waszej głowie staramy się pozostawić jak najmniej kwestii.
W razie potrzeby kontaktujemy się z Waszymi kontrahentami zagranicznymi w obcym języku by wyjaśnić ewentualne, powstałe w procesie rozliczania podatkowego kwestie. To dla Was realna, znaczna oszczędność czasu. To nam pozostawiacie zawiłości powstających problemów podatkowo-księgowych.

Cechuje nas również duża znajomość sposobu funkcjonowania rynku freelance, facebook marketing, SEO, web design i wielu innych pokrewnych co ułatwia nam poruszanie się w Państwa dziedzinach działalności.

Oczywiście działalność gospodarczą zakładamy wspólnie, on-line. Poprzez kontakt za pomocą Google Meet/Zoom rozmawiamy by wybrać najlepszą formę opodatkowania, omówić zasady współpracy oraz inne kwestie. Przy użyciu AnyDesk wypełniamy wpis do CEiDG i inne dokumenty, wszystko pod Waszym nadzorem. Następnie zatwierdzane jest to podpisem przy użyciu profilu zaufanego.

Zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych, zainteresowanych najwyższym poziomem usług  w księgowości. Nasza oferta cenowa nie jest najniższa. W zamian natomiast dostajecie gwarancję jakości i satysfakcję bycia klientem premium w zakresie obsługi finansowo - księgowej.

A oto w skrócie lista wszystkich korzyści:

  • znajomość języków obcych - samodzielnie omówimy kwestie podatkowe z waszymi kontrahentami z zagranicy
  • kontakt zdalny - 100 % spraw załatwisz z nami przez środki komunikacji elektronicznej
  • znajomość dziedzin prowadzonych przez was działalności
  • obsłużymy księgowo i podatkowo płatności PayU, PayPal, krypto waluty.

Zapraszam i pozdrawiam bardzo serdecznie,

Tomasz Wiszenko