1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Uwaga. Kwestie związane z rozliczeniem dochodów zagranicznych w Polsce. Wszystkich z Państwa chętnych do rozliczenia podatku z zagranicy prosimy o kontakt telefoniczny tylko w godzinach:

8.00 - 14.00


tel. 512 260 078

Pracowałeś za granicą - przyjdź do nas. Biuro Rachunkowe M&W zaprasza wszystkich Państwa, którzy kiedykolwiek pracowali za granicą.

Wystarczy zadzwonić. Umówimy Państwa na wizytę w naszym Biurze. Czas dla załatwienia formalności to około 10 min. Na umówione spotkanie należy przynieść wszystkie dokumenty związane z pracą wykonywaną za granicą. Następnie My w ciągu maksymalnie kilku dni rozliczymy dla Ciebie PIT w Polsce. Obliczymy ile jest podatku do zapłaty lub zwrotu, wyliczymy odsetki karne na dzień zapłaty jeśli pojawi się taka konieczność.

Oto podstawowe dokumenty jakie należy przygotować:

Uwaga: najważniejszy dokument to złożony w Urzędzie Skarbowym PIT za rok poprzedni - bez względu na kraj uzyskanych dochodów zagranicznych.

Wielka Brytania - formularz P45 lub P60, tzw PAYSLIP oraz w przypadku Self Employment - wystawione faktury lub otrzymane wpłaty

Niemcy - Lohnstteuuerbescheinigung

Holandia - Jaaropgaaf + odcinki wypłat Salarisspecificatie a także umowę zawarcia ubezpieczenia o ile takie Państwo posiadają

Norwegia - Loons og trekkopgave

Belgia - Fiche

inne kraje - rodzaj formularza uzgodniony zostanie telefonicznie

Pamiętaj. U nas płacisz jedną, stałą, niską opłatę.

Przekonaj się ile możesz zyskać. Minimum formalności, minimum czasu - pełna satysfakcja.

Zapraszamy serdecznie.